Wsparcie dla Państwa biznesu – w kraju i UE.

Start / Kontakt

Kamil Łożyński Łukasz Magiera
Dyrektor ds. Transportu Koordynator ds. Transportu
tel. +48 697 846 664 tel. +48 695 933 545
e-mail: k.lozynski@tktm.pl e-mail: magiera@tktm.pl
Dawid Nowak Łukasz Topa
Kierownik ds. Transportu Spedytor
tel. +48 605 721 750 tel. +48 725 150 307
e-mail: nowak@tktm.pl e-mail: topa@tktm.pl
Mirosław Gancarczyk Anna Toczek
Kierownik ds. Handlowych
tel. +48 607 765 757 tel. +48 721 847 070
e-mail: gancarczyk@tktm.pl e-mail: toczek@tktm.pl
Monika Antuszewicz Joanna Kozakiewicz
Asystentka zarządu Specjalista ds. Administracji
tel. +48 691 886 102 tel. +48 691 886 101
e-mail: antuszewicz@tktm.pl e-mail: kozakiewicz@tktm.pl
Agnieszka Borewicz Joanna Lipińska
tel. +48 32 888 52 44 tel. +48 663 230 302
e-mail: borewicz@tktm.pl e-mail: lipinska@tktm.pl
Radosław Kurek
Specjalista ds. Zaopatrzenia, Informatyk
tel. +48 603 541 805
e-mail: kurek@tktm.pl
ul. Topolowa 77,
44-177 Chudów