Działamy w Polsce i krajach UE

Start / O nas

Solidny partner w biznesie

Pracujemy tak, jak życzylibyśmy klientom i sobie, żeby działała cała branża – dynamicznie, konkretnie i z uśmiechem.My lubimy to, co robimy.

Lubimy logistyczne i transportowe wyzwania, dlatego jeżeli wymaga tego nagła sytuacja, podejmujemy działania dla klientów przez całą dobę!

TKTM = Transport. Kontenery. Toalety Mobilne

Kontenery

Kontenery

Specjalizujemy się w wynajmie i w sprzedaży nowych oraz używanych kontenerów magazynowych, biurowych, socjalnych, sanitarnych. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie, co oznacza, że przejmujemy na siebie całą logistykę związaną z kupnem lub wynajmem kontenerów – od własnego transportu, przez rozładunek i montaż, po dodatkowe lub niestandardowe wyposażenie oraz remont i przeróbkę kontenerów.

Transport

Transport

Realizujemy międzynarodowe oraz krajowe zlecenia transportowe – na każdą skalę, w tym również specjalistyczny przewóz towarów i ładunków ponadgabarytowych. Młode auta w stale powiększającym się taborze aut i maszyn, szybcy kierowcy oraz doświadczeni spedytorzy to nasz sposób na to, by robić to solidnie i sprawnie.

Toalety mobilne

Toalety mobilne

W ramach dodatkowej działalności oferujemy wynajem przenośnych toalet wraz z serwisem. Inwestujemy w nowoczesne i ekologiczne rozwiązania oraz ich estetykę, a w zależności od przeznaczenia toalet, oferujemy kabiny w różnym standardzie.

Nasze mobilne toalety, oznaczone zielonym listkiem koniczyny, stoją zarówno na placach budów i parkingach, jak i krótkoterminowo na imprezach i wydarzeniach plenerowych oraz długoterminowo na placach zabaw i w strefach rekreacji.